O nás

Naša firma vznikla v roku 2010, ako veľkoobchodný sklad s vlastným rozvozom potravín. Medzi našich zákazníkov patria hotely, gastro prevádzky a maloobchodné predajne potravín v našom regióne.

Špajza online
Rozvoz a donáška potravín až k Vám domov

So Špajza online, až k Vašim dverám

V roku 2019 sme sa rozhodli vstúpiť aj do maloobchodného predaja a otvorili sme našu prvú kamennú predajňu potravín ŠPAJZA na Šalgotarjánskej ulici v Banskej Bystrici. Situácia vo svete ako aj na Slovensku s ochorením COVID -19 nás ale prinútila posunúť sa ešte ďalej a tak sme sa rozhodli vyjsť našim zákazníkom v ústrety zriadením donáškových potravín s online obchodom v Banskej Bystrici. 

Hygiena a HACCP v praxi

Naše prevádzky sú pravidelne kontrolované Regionálnym úradom verejného zdravotníctva a Regionálnou veterinárnou a potravinovou správou, ktorá nás tiež schválila ako legálnych prepravcov potravín živočíšneho pôvodu, ktoré si vyžadujú špeciálne prepravné podmienky.  Prísne dodržiavanie systému HACCP je na našich prevádzkach štandardom. Jednoducho sme tí praví profesionáli v rozvoze potravín.

Ako zabezpečujeme rozvoz potravín?

Prepravu potravín zabezpečujeme vlastnými chladiarenskými autami a autami s chladiarenskými a  mraziarenskými boxami s reguláciou prepravnej teploty a tak môžeme garantovať nezmenenú špičkovú kvalitu prepravovaných potravín počas prepravy, až kým ich nedonesieme ku Vám domov. V lete sa tak nemusíte báť salmonely z prehriateho mäsa, vajec a roztopenej zmrzliny. Máme všetky potrebné osvedčenia o odbornej spôsobilosti pre vykonávanie epidemiologicky závažných činností a sme držiteľmi certifikátu eHACCP o absolvovaní tréningu HACCP systém a prevádzková hygiena. 

Preferujeme slovenské výrobky a slovenských farmárov

V našej ponuke nájdete veľa slovenských produktov od tuzemských výrobcov. Taktiež preferujeme naše slovenské farmárske produkty, od tých najlepších pestovateľov, či chovateľov. Sami sme včelári, s vlastnými včelími rodinami, ktoré produkujú vysoko kvalitný a chutný lokálny med.

  Tak neváhajte a len smelo klikajte ďalej

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo pri objednávke nad 20€
Garancia produktov
Garantujeme vám vždy čerstvé a kvalitné suroviny
Bezpečné platby
Využite možnosť bezpečnej online platby.
Zákaznícka linka
Sme pripravení vám pomôcť. Kontaktujte nás.

Nákup potravín
pohodlne z domova

Váš nákup doručíme až k vašim dverám

Main Menu